SIK SORULAN SORULAR
Biz hukukçular ve özellikle avukatlar gerek çalışma hayatında gerekse sosyal hayatta; mesleğimize, hukuka ve adalete dair birçok soruyla karşılaşmaktayız. Burada tüm ziyaretçilerin anlayabileceği dilde hatta gerektiğinde hukuk dilinden uzaklaşarak bazı tipik sorulara halk dili ile cevaplar hazırladık.
Yazının kalanını okuyun »

BASIN KANUNU
İlk Yazımı yazmadan Basın Kanunu’nu olduğu gibi Copy past edip biraz bilgilenmenizi istedim, Daha sonra kendi kişisel bilgilerim ve araştırmalarımı sizinle paylaşacağım.Hukuki anlamda zora düştüğünüz veya aklınıza takılan soruları yorum şeklinde yazarsanız, elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Yazının kalanını okuyun »

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ
İşimizi, tüccarlık olarak algılamayız.Müvekkillerimizi müşteri olarak değil dost olarak görürüz.
- Alternatiflerden biri olarak konumlanmaya anlayışla bakmayız.
- Aç açıkta kalsak da, istemediğimiz hiçbir şeyi yapmayız.
- Bizi dinlemeyenlerle çalışmayız, mesleğimize saygısızlık yaptırmayız. Yazının kalanını okuyun »

BARO BAŞKANLIGI DUYURUSU
Baro tarafından CMK müdafi veya vekil olarak atanan meslektaşlarımızın haklı mazeretleri nedeniyle görevlendirilmesine ilişkin yazıya dayanarak bir başka meslektaşına yetki vermesi durumunda bu belgeye vekalet pulu yapıştırılmasının gerekli olup olmadığı hususunda bazı mahkemeler ve meslektaşlardan gelen soru ve mevcut farklı uygulama ve yorumları gidermek üzere; Yazının kalanını okuyun »

GÜVEN VE İTİMAT
Prensibimiz, arzularınızı ve isteklerinizi yerine getirmek ve sizleri hedefinize ulaştırmaktır.Bu amaçla avukatlarımız hukuki problemlerinizi büyük bir titizlik ve hassasiyetle değerlendirmekte ve sonuçlandırmaktadır. Güveniniz için teşekkürler. Yazının kalanını okuyun »

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
Anasayfa | Hakkımızda | Calısma Alanları | Kurumsal | Vekaletname | İletişim
Tasarım :SizinSite Tasarım | Copyright © 2011 - Akcadag Hukuk - Tüm Hakları Saklıdır.